GOLD Sunder Deri Sanayi, Gıda, Turizm ve Dış Ticaret Ltd. Şti.

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
450 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Gökçe Suner
  • ADRES: İbni Melek OSB Mah. TOSBİ Yol 4 Sok. No:17 35900, Tire - İZMİR
  • TELEFON: 0 (232) 513 5152
  • FAX: 0 (232) 513 5151
  • GSM: 0 (533) 473 7420
  • WEB SİTESİ: http://www.sunder.com.tr
  • E-POSTA: sunder@sunder.com.tr
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 09:00 - 18:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
4+9 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

İbni Melek OSB Mah. TOSBİ Yol 4 Sok. No:17 35900, Tire - İZMİR

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Firmamız, sertifikalı organik (biyolojik / ekolojik) gıda ürünlerinin; üretimi ve işlenmesinin yanı sıra yurtiçine ve yurtdışına bu ürünlerin pazarlanması amacıyla tamamen Türk bilgi ve sermayesi ile 1989 yılında faaliyete geçmiştir.
Çalışmalarımızı, Tire Organize Sanayi Bölgesi’ndeki işletmemizde sürdürmekteyiz.

Günümüzde çevre kirliliği ile birlikte bilinçsizce kullanılan kimyasallar; gıdalarımızı, havamızı, yer altı ve yerüstü sularımızı, topraklarımızı kirletmekte, dolayısıyla insan ve doğa sağlığı da tehlikeye girmektedir.
Organik ürünlerin önemi başta AB ülkeleri ve ABD olmak üzere bütün dünyada bilinmektedir. Türkiye de bu bilince son yıllarda ulaşmaya başlamıştır.

Ürünlerimiz, Biyolojik – Dinamik Tarım sistemi ile T.C.Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Avrupa Birliği’nin uyguladığı EC 2092 / 91 no.lu yönetmeliğe ve ABD için USDA / NOP Standartlarına ve Japonya için JAS standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Organik ürünlerimizde çevreye ve insana zarar veren hormon, kimyasal gübre ve sentetik ilaçlar kullanılmamaktadır. Ürünlerimizde hiçbir katkı maddesi ve kanserojen madde bulunmamaktadır.

Ürünlerimizde %100 biyolojik sonuca ulaşabilmek için; üreticiler, tarlalar ve ürünlerin işlendiği işletmeler düzenli olarak bağımsız bir denetim kuruluşu olan ve merkezi Hollanda’da bulunan Control Union (eski adıyla Skalint) tarafından ilgili yönetmelikler çerçevesinde kontrol edilmekte ve gerekli sertifikalar düzenlenmektedir.
Herbs and Spices, Baharatlar, Yağlı tohumlar, Bitki çayları, Organik, Organic, Oregano, Bay leaf, Laurel leaves, Laurel leaf, Thyme, Hayıt, Chaste tree berry, Sumac, Pepper, Sage, Milk thistle seed, Organik gıda, Defne tohumu, Lavanta, lavender flower

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.