Naviga Finansal Danışmanlık Ltd. Şti.

TAKIBE_AL FAVORILERE_EKLE
765 ZIYARETCI
  • YETKILI_KISI: Ercan Aslantürk
  • ADRES: Konaklar Mah. Zencefil Sok. No:2 4. Levent - İstanbul
  • TELEFON: 0 (212) 264 6300
  • SOSYAL_MEDYA:
ACILIS_KAPANIS 09:00 - 18:00
SERVIS_YERLERI TÜRKİYE

FIRMA_HAKKINDA

NBB Advisors, şirket ve marka değerleme, şirket satın alma, şirket satışı, şirket birleşmeleri konularında uluslararası alanda faaliyet gösteren, küçük ve orta ölçekli şirketler bazında Avrupa’nın en etkin kurumsal finansman şirketidir.

NBB Advisors, dört kıtada bulunan 32 ofisi ve uzman danışmanlardan oluşan ağı ile sektörde lider haline gelmiştir. NBB, bulunduğu ülkenin piyasa koşullarına uygun özgün çözümler üretirken, uluslararası ve global çözüm imkanları ile üst seviyede işler başarmaktadır.

Amacımız, hissedar değerini maksimize etmektir. NBB Turkey ile çalışan şirket sahipleri, işletmesinin mevcut durumunu en iyi şekilde analiz edecek, büyüme stratejisini netleştirecek, şirket değerini arttırabilecek ve yerli ve yabancı ortaklıklara imza atabilecektir.

Biz NBB olarak; bir şirketi kurmanın, büyütmenin ve yaşatmanın ne kadar ustalık ve maharet gerektirdiğini biliyoruz. Bizim motivasyonumuz, girişimci olarak aldığınız riskin karşılığını almanız ve şirketinizi strateji ve finansman desteği ile büyütmenizi sağlamaktır. Eğer planlarınızda, şirketinizi değerini bilmek, şirketinizi karlı ve sürdürülebilir büyütmek, yeni bir ortaklık oluşturmak için ihtiyaç duyduğunuz sermaye yatırımını almak veya yıllardır sürdürdüğünüz maratonu en yüksek getiri ile sonuçlandırarak şirketinizi satmak varsa, bize danışınız.

FIRMA_HAKKINDA_YORUM_YAP

FIRMA_HAKKINDA_YAPILAN_YORUMLAR

HIC_YORUM_YAPILMAMIS