GOLD Logo Yazılım

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
561 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Gebze Organize Sanayi Bölgesi Şahabettin Bilgisu Caddesi Teknopark No: 609 Gebze 41400 Gebze / Kocaeli /Türkiye
  • TELEFON: 0 262 679 8000
  • FAX: 0 262 679 8080
  • GSM: Belirtilmemiş
  • WEB SİTESİ: http://www.logo.com.tr
  • E-POSTA: info@logoyazilim.com.tr
  • SOSYAL MEDYA:
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
3+5 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Gebze Organize Sanayi Bölgesi Şahabettin Bilgisu Caddesi Teknopark No: 609 Gebze 41400 Gebze / Kocaeli /Türkiye

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Logo, yaygın iş ortağı kanalı ve konusunda deneyimli eğitim, destek ve danışman ekipleri ile kullanıcılarının her türlü ihtiyacına yanıt verebilen geniş bir hizmet ağı sunmaktadır.

Logo, kullanıcılarına yönelik bilgi altyapılarında meydana gelen sorun ve ihtiyaçlara anında çözüm geliştirmek amacıyla Türkiye çapında 500’den fazla yetkili İş Ortağı ile geniş bir geliştirme, destek ve danışman ekibi ile çalışmaktadır. Logo ve Netsis ürünlerine ait kullanıcı eğitimlerini ve destek hizmetlerini yetkili İş Ortakları aracılığıyla sağlamaktadır.

Logo, eğitim hizmetleri ve Logo Akademi kapsamındaki çalışmalarıyla, bilişim sektörüne nitelikli insan kaynağı kaynağı kazandırmayı, çözümleri konusunda uzmanlar yetiştirmeyi ve kullanıcılarının ürünlere dair yetkinliğini artırmakta yardımcı rol oynamayı hedeflemektedir. Bu amaçla; kendini bu konularda geliştirmek isteyen tüm Logo kullanıcılarına, Logo İş Ortakları’na ve Logo Uzmanı adaylarına yönelik hazırlanan, deneyimli ve uzman kadrolar tarafından verilen eğitimlerle, Logo Çözümleri ve kişisel gelişim konularında detaylı eğitim alma şansını sunmaktadır.

Logo’nun ve Netsis’in ERP ile e-Dönüşüm çözümlerinin işletme ihtiyaçlarına göre uyarlanması  ve kullanıma alınmasına yönelik sunulan proje danışmanlığı hizmetleri, Logo ve Netsis  ERP sistemleri ile kurumsal uygulama yazılımları konusunda uzman ve deneyimli yetkili Logo İş Ortakları tarafından sağlanmaktadır.

Logo Yazılım şirketi olan Coretech farklı platformlar üzerindeki deneyimli ve uzman özel projeler ekibi ile işletmelerin ihtiyaçlarına özel tasarlanmış, katma değer sağlamalarına ve verimliliklerini artırmaya yönelik proje geliştirme hizmetleri sunmaktadır.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.