İmamoğlu Soğutma Sistemler ve Yedek Parça

TAKIBE_AL FAVORILERE_EKLE
305 ZIYARETCI
  • YETKILI_KISI: Nurbanu Gürsoy
  • ADRES: İnönü Mh. Elmadağ Cd. No.70 Dolapdere/Şişli İstanbul
  • TELEFON: 0 (212) 234 0725
  • SOSYAL_MEDYA:
ACILIS_KAPANIS 08:30 - 18:30
SERVIS_SAATLERI 08:30 - 19:00
SERVIS_YERLERI TÜRKİYE

FIRMA_HAKKINDA

İmamoğlu Soğutma Cihazları olarak 1994 yılında Endüstriyel Buzdolabı ve Yedek Parçaları sektörüne girdikten sonra yıldan yıla istikrarımızı bozmadan büyümeye devam ediyoruz. Buzdolabı yedek parçaları, endüstriyel mutfak yedek parçaları, soğuk oda yedek parçaları ve frigofirik parçaları alanındaki geniş yelpazeli ürün portföyümüz ile sadece Türkiye’de değil dünya çapında da bir satış ağı oluşturduk. Yaklaşık 60 ülkeye varan ihracat haritamız ile firmamızı ve ülkemizi global anlamda da en iyi şekilde temsil etmek çalışma disiplinlerimizden ilkini oluşturuyor.
İstanbul’da başlayan serüvenimiz son yıllarda yurt içinde Konya, yurt dışında ise Makedonya ve İran’da açtığımız bölge müdürlüklerimizle devam etmekte. İkitelli, Hayrabolu ve henüz inşası devam eden Hadımköy üretim tesislerimizde ürünlerimizi son teknolojiye uygun olarak üretmek gayretindeyiz.
İşinde yetkin ve nitelikli personellerimizle birlikte üretimini gerçekleştirdiğimiz ürünlerimizin kalite kontrolleri ile müşterilerimizi karşılıklı ilişkimizde memnun etmek ve iş birliklerimizin sürekliliğini sağlamak payımıza düşen en önemli görev belledik. Bu sayede de sektörde öncü isimler arasına ismimizi kazıdık.
Yapmış olduğumuz yatırımlar ve AR-GE ile ÜR-GE çalışmalarımız devlet tarafından teşvik kapsamına alınıyor ve İmamoğlu Soğutma olarak ülke ekonomisine de hatrı sayılır katkılar yapmaktayız. Türk Stadartları Enstitüsü’nün dışında global olarak da The International Bureau of the World Intellectual Property Organization’ın bir parçası olmaktan gurur duyuyoruz.

FIRMA_HAKKINDA_YORUM_YAP

FIRMA_HAKKINDA_YAPILAN_YORUMLAR

HIC_YORUM_YAPILMAMIS