HABER_DETAY

Temmuz 2, 2019 1:57 pm

Teknim Alarm Sistemlerinin Yeni Serisi Konforu Cebinize Getiriyor

Teknim Alarm Sistemlerinin Yeni Serisi Konforu Cebinize Getiriyor

Ev ve işyeri güvenliği denince ilk akla gelen hırsız alarm sistemleridir. Alarm sistemi kurulu olmayan mekanlara hırsızlık girişiminin, alarm sistemi olanlara göre çok daha fazla olduğu gözlemlenmektedir. Yani alarm sistemleri, daha hırsızlığın başlangıç seviyesinde bile çok ciddi caydırıcı etkendir. Gelişen teknoloji ile hırsız alarm sistemleri sadece hırsızlığa karşı önlem olmaktan çıkmış, hayat kalitesini ve huzuru arttıran vazgeçilmez sistemler haline gelmiştir.

 

 

Teknim Alarm Sistemleri tarafından geliştirilen Teknim Pars Serisi alarm sistemleri

önümüzdeki günlerde kullanıcılar ile buluşacak. Bu serinin en büyük yeniliği anakartı üzerine entegre GSM/GPRS modülünün bulunması. Bu sayede bulut tabanlı Teknim Mobil Uygulaması ile alarm sisteminin tüm kontrolü parmaklarınızın ucunda olacak. Bu mobil uygulama sayesinde zincir mağaza, zincir market veya ev-işyeri-yazlık gibi farklı lokasyonlardaki tüm Teknim Pars serisi alarm panellerine tek bir uygulama üzerinden ulaşılabilir, toplu olarak durumları izlenebilir ve istenilen sisteme erişilebilir olacak. Üstelik sistem sayısı konusunda bir sınırlama ya da sistem başı ücretlendirme yok. Mobil uygulamadan tüm sistemi veya ayrılmış 4 bölgeyi ayrı ayrı kurma çözme veya durumunu görme imkânı olacak. Böylece alarmı kurmayı unuttuğunuzda veya gerekli durumlarda nerede olursanız olun cep telefonunuzdan kurma-çözme yapabileceksiniz. Uygulama içindeki panik alarm butonu ile telefonunuz yanınızda olduğu sürece sirenleri çaldırabilir veya aboneliğiniz var ise sirenleri çaldırmadan da haberalma merkezinden yardım isteyebilirsiniz. Uygulamada alarmlar, uyarılar, kurma çözme bilgileri dahil tüm olay geçmişini tarih ve saatiyle takip edebilirsiniz. Alarm paneli üzerindeki programlanabilir çıkışa uygun bağlantı ve programlama yapıldığında, eviniz veya işyerinizdeki herhangi bir cihazı, ışıkları, kombiyi, bahçe sulamayı vb. telefon uygulamanız üzerinden açıp kapatabileceksiniz. En güzel tarafı da bu uygulama kullanıcılara ücretsiz olarak sunulacak. Aylık veya yıllık ödemeler yapmak zorunda kalmayacaksınız, GSM/GPRS li Teknim Pars serisi alarm sistemine sahip olduktan sonra kolayca uygulama hizmetinizde olacak.

 

 

Yüksek teknoloji cihazları olarak kabul edilen Teknim alarm ürünleri donanım, tasarım ve yazılım olarak tamamen yerli ürünler. Bu yeni seri ile global birçok alarm markasını teknolojik açıdan geride bırakacak olan Türk markamız yapacağı ihracatlar ile ülkemizin yüksek teknoloji alanındaki imajına da katkıda bulunacaktır.

 

 

Elektronik güvenlik sektörünün ilk ve Türkiye’nin 661. Ar-Ge merkezinde, tamamen Türk mühendislerden oluşan ciddi bir Ar-Ge ekibinin yaklaşık 3 yıllık çalışmaları sonrasında tamamlanan Teknim Pars serisi alarm sistemleri hem yüksek güvenlik sağlıyor hem de güvenlik ihtiyacının yanında, geleneksel sistemlerin aksine sağladığı konfor ile kullanıcıların sistemi zevkle kullanmalarını sağlıyor olacak.

 

HABERE_YORUM_YAP

HABERE_YAPILAN_YORUMLAR

HIC_YORUM_YAPILMAMIS