HABER_DETAY

Şubat 3, 2020 6:17 am

Rockwell Automation’dan Kule Aydınlatma

Rockwell Automation’dan Kule Aydınlatma

Rockwell Automation yeni Allen-Bradley ControlTower 856T 70 mm Kule Aydınlatma sistemini sunar.Bu yeni sistem daha parlak  sağlar ve tamamı 70mm çapında bir gövdede çok daha geniş bir yelpazede görsel ve ses teknolojileri sunar.ControlTower 856T aynı gövdede yedi module kadar kapsayarak daha fazla makine ve sürecin durumunun görüntülenebilmesine olanak sağlar.

Bu yeni modüler tasarım ControlTower 856T sisteminin daha az bileşenle çok daha geniş bir yelpazede sinyal uygulamalarının ihtiyaçlarını karşılamasını sağlar. Kule aydınlatma sisteminin temelinde push-in (itmeli) terminal blokları vardır ve ışık ve ses modüllerinin içinde dahili DIP switch’ler bulunur, bu da mühendislerin operasyon molarını kolayca konfigüre etmelerine olanak sağlar. Mühendisler operatörleri bir makinenin durumu hakkında uyarmaya yardımcı olacak bir dizi ses teknolojisi arasından seçim yapabilir. Bu ses seçenekleri arasında çok-tonlu basınçsal elektrikli ve çok-tonlu transformatör teknolojileri de bulunuyor.

ControlTower 856T sisteminde ayrıca daha düşük profiled bir sinyal aygıtı gerektiren ama aynı kule aydınlatma altyapısı kullanılmak istendiğinde kullanılabilecek, istiflenemeyen, işaret niteliğinde aydınlatma modülleri de bulunur.IP66/67-rated sistemi daha sert ortam şartlarında veya (70 Celcius’a kadar çıkabilen) aşırı ortam ısılarında kullanılabiliyor.Küresel uyum şartlarını sağlamak için sistem 24V AC/DC ve 120/240V AC seçenekleriyle sunuluyor. Ürün serisi hem ayrı bileşenler olarak, hem ön konfigürasyonu yapılmış halde hem de fabrika gövdesinde optimal esneklikle sunuluyor.

 

HABERE_YORUM_YAP

HABERE_YAPILAN_YORUMLAR

HIC_YORUM_YAPILMAMIS