Haber Detayı

Kasım 23, 2018 11:01 am

Offshore’un dev buluşması Türkiye’de!

Offshore’un dev buluşması Türkiye’de!

Kaan Air’ın distribütörü olduğu Leonardo Helicopters’in
2018 yılı Oil&Gas Semineri Türkiye’de yapılacak

Offshore ve enerji sektörünü bir araya getiren dünyanın önemli etkinliklerinden biri olan ve Leonardo Helicopters’in bu yıl 10.’cusunu gerçekleştireceği Oil&Gas Semineri Türkiye’de düzenleniyor. 28-29 Kasım tarihleri arasında Antalya’da gerçekleştirilecek olan seminerin ana konusu küresel çapta artan enerji ihtiyacı ile birlikte dünyadaki “OFFSHORE” operasyonları olacak.

Kaan Air’ın Türkiye “münhasır” distribütörlüğünü yürütmekte olduğu İtalyan helikopter üreticisi Leonardo Helicopters’in ev sahipliğini üstlendiği Oil&Gas Semineri dünya enerji devlerini bir araya getiriyor. Bu yıl 10.’cusu düzenlenen etkinlik 28-29 Kasım tarihleri arasında Antalya’da gerçekleşecek.  Sivil Havacılık Genel Müdürü Bahri Kesici ile birlikte sektördeki 150’nin üzerinde önemli ismin katılımıyla gerçekleşecek olan seminerin ana konuları; denizlerden enerji temini, deniz üstü helikopter operasyonlarına olan talebin artışı ve Leonardo Helicopters’in küresel çapta hizmet veren OFFSHORE helikopterlerinin teknoloji sunumu ve analizi olacak.

Helikopter satış ve kiralama ile birlikte satış sonrası hizmetleriyle, devlet ve özel sektöre sunduğu projeler ile Türkiye’nin öncü havacılık firmalarından olan Kaan Air, TPAO ile yaptığı anlaşma çerçevesinde, Akdeniz’de derin deniz sondajına başlayan “Fatih” gemisinin deniz üstü operasyonlarına (OFFSHORE) başladı. 2 adet AW139, dev sondaj gemisine personel, malzeme taşıma ve MEDEVAC (tıbbi tahliye) görevini iki yıl boyunca gerçekleştirecek.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.