HABER_DETAY

Ekim 12, 2020 9:30 am

Neslihan Kurt’un Özel Yazısı: E-TİCARETİN DOĞRU ADRESİ Mymoirashop, KOBİ’LERİ UNUTMADI

Neslihan Kurt’un Özel Yazısı: E-TİCARETİN DOĞRU ADRESİ Mymoirashop, KOBİ’LERİ UNUTMADI

Pandemi sürecinde birçok KOBİ’mizin ticaretleri sekteye uğrarken bizimle çözüm ortaklığı yapan KOBİ’lerimizde e-ticarete geçişlerini kolaylaştırarak cirolarını katlamalarına katkıda bulunduk. Doğru zamanda doğru işi yaparak ve doğru araçla KOBİ’lerimiz e-ticaretle buluşmalarına Mymoirashop olarak önderlik ediyoruz.

Neslihan Kurt/KOBİ Danışmanı/ Mymoirashop Firma Sahibi

Ben, 1976 doğumluyum. Ailem ticaret ile uğraştığından dolayı küçük yaşlardan itibaren ticaret ve işletme hakkında birçok tecrübeye ve deneyime sahip oldum. Üniversiteyi bitirdikten sonra 15 yıl Türkiye’nin önde gelen büyük inşaat firmalarında yöneticilikler yaptım. Küçüklüğümden itibaren farkındalığım çok yüksek olduğu için hep yaşamı sorgulayan bir insandım. Bu nedenle insana, evrene ve varoluşa olan merakım beni bilimsel ve ilimsel araştırmalara yönlendirdi. Dünyanın bilinir birçok mentörlerinden kişisel gelişimime katkıda bulunacak eğitimler aldım.  Sonuçta kurumsal yaptığım işlerimden ayrılarak kendimi daha özgürce ifade edebileceğim, sürdürebileceğim yapıları oluşturma yolculuğum başladı.

DİJİTALLEŞEN TİCARET YAŞAMI

Dünyanın teknolojik gelişimleri takip eden meraklı yanım beni dijital alanda ilerlememe sebep oldu. Ticaretin günümüz dünyasında boyut değiştirmesini dijitale geçmesini 15 yıl önce deneyimleyen insanlardan biriyim. Çeşitli bilinen dijital platformlarda e- ticaret deneyimlerim oldu. Ancak o yıllarda e-ticaret kolay değildi. Bundan dolayı yeni e-ticaret modüllerini araştırmaya başladığım da karşıma kolaylıkla herkesin yapabileceği bir Ar-Ge projesi olan bir Türk yazılım firması çıktı. Bu projeyle ilk karşılaştığımda yapılanması ile çok güçlü ve gelecekte tüm dünyaya hitap edecek altyapısıyla mucizevi bir şekilde tüm aradıklarımı bana sundu. Bende Mymoirashop rom olarak bu yapının içerisinde bulunma kararını aldım.

MYMOİRASHOP İLE ALICI-SATICI BİR ARAYA GELDİ

Mymoirashop’un kuruluş amacı ve hikayesi hiçbir riske ve maliyete girmeden alıcı ve satıcıyı bir araya getirerek; son tüketicinin ihtiyaçlarını düşük maliyetle karşılamaktır. Mymoirashop müşterilerine sağladığı en büyük kazancı ürünü müşteri alırken yaptığı alışverişten pay vermesi ve tasarruf sağlamasıdır. Bu anlamda sloganımız alışverişinden pay veren site olarak e-ticarette fark yaratmaktadır. Özellikle yerli malları üreten müşteri memnuniyetini önemseyen ve nitelikli ürünler sunan Türkiye’nin önde gelen güçlü tedarikçiler ile çalışıyoruz. Mymoirashop müşterilerine %100 memnun ve güvenli bir şekilde alışverişlerini yaptırırken iş birliği yaptığımız KOBİ’lerimize de marka bilinirliği avantajı sunuyoruz.

Businessman jumps the obstacle with the weight

KOBİ’LERE ‘DOĞRU E-TİCARET ÇÖZÜMLERİ’ SUNDUK

2020 yılında dünyanın ve ülkemizin içinden geçtiği pandemi sürecinin bize ve işimize gösterdi ki bizler ticari e-ticarete çok daha erken başlamak vizyonumuz ile sayesinde çok doğru bir karar almışız. Bu nedenle pandemi sürecinde birçok KOBİ’mizin ticaretleri sekteye uğrarken bizimle çözüm ortaklığı yapan KOBİ’lerimizde e-ticarete geçişlerini kolaylaştırarak cirolarını katlamalarına katkıda bulunduk. Doğru zamanda doğru işi yaparak ve doğru araçla KOBİ’lerimiz e-ticaretle buluşmalarına Mymoirashop olarak önderlik ediyoruz. Bu pandemi dönemi tüm vatandaşlara işletme sahiplerine gösterdi ki giderleri devam ederken gelir kaynakları kesintiye uğradı. Bu dönem herkesin nereden nasıl para kazanırım arayışına girdiği bir dönem oldu. Bizler bu anlamda bireylere stoksuz e-ticaret yapacakları platform sunarken, işletme sahiplerini de maaşını ödeyemediği, SGK’sını karşılamadığı birçok bayiler oluşturmasını kolaylaştırdık. Sizler de kolaylıkla dijital platformda ürünlerinizi buluşturmak ve uzman eğitmen kadromuz ücretsiz danışmanlık almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

KOBİLİFE

HABERE_YORUM_YAP

HABERE_YAPILAN_YORUMLAR

HIC_YORUM_YAPILMAMIS