Haber Detayı

Kasım 8, 2018 7:36 am

MANYETİK BANTLI PARÇA TAŞIMA KONVEYÖRÜ

MANYETİK BANTLI PARÇA TAŞIMA KONVEYÖRÜ

İçerisinde sıvı etkenler olmayan çeşitli ebatlardaki demir parçalarının taşınmasında kullanılan ünitelerdir. Keskin köşeli veya yuvarlak kesitli parçaların taşınmasında idealdir. Taşıma kapasitesinin yüksek oluşundan dolayı yoğun parça nakillerinde veya hurda nakillerinde kullanılması tavsiye edilir. Atölye içerisinde makinalar arasında parça nakli için kullanılabildiği gibi tek başına da kullanılabilir. Parçaların miktarı, sıcaklığı, ebatları ve şekil özellikleri dikkate alınarak bant seçimi yapılmaktadır.

MANYETİK PARÇA TAŞIMA KONVEYÖRÜ

Çeşitli ebatlardaki demir parçalarının taşınmasında kullanılan ünitelerdir. Keskin köşeli veya yuvarlak kesitli parçaların taşınmasında idealdir. Taşıma kapasitesi yüksek oluşundan dolayı yoğun parça nakillerinde veya hurda nakillerinde kullanılması tavsiye edilir. Pres ve diğer tezgahlardan çıkan hurda malzemelerin taşınmasında idealdir.

 

 

SICAK PARÇA AYIRMA MAKİNESİ

Sıcak parçaların 3 farklı sıcaklık aralığına göre ayrıştırılmasını sağlar. Üzerindeki sıcaklık sensörü yardımıyla farklı sıcaklıklardaki parçaların ayrı bir yere yönlendirilmesini sağlar.
Tünel tipi indüksiyon ocaklarından çıkan parçaların birbirinden ayrılması amacıyla da kullanılmaktadır.

 

 

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.