HABER_DETAY

Eylül 22, 2020 7:34 am

Kızıltepe: sigortaladım.com Olarak Her Zaman KOBİ’lerin Yanındayız

Kızıltepe: sigortaladım.com Olarak Her Zaman KOBİ’lerin Yanındayız

KOBİ’lerin kendileri için çok özel bir yerde olduğunu ifade eden sigortaladım.com Genel Müdür Yardımcısı Orçun Kızıltepe, firma olarak her zaman KOBİ’lerin yanında olduklarının özenle altını çiziyor.

KOBİ’ler için sigorta başlı başına bir konu. Bu önemli konuda doğru bildiğimiz yanlışlar da kimi zaman olabiliyor. sigortaladım.com Genel Müdür Yardımcısı Orçun Kızıltepe ile hepsini ve daha fazlasını konuştuk.

Karşılaştırmalı Olarak 22 Farklı Sigorta Şirketi Üzerinden Çalışıyoruz

Firmanızı okuyucularımıza tanıtır mısınız?

2016 yılı başında, elementer branşta aldığımız lisansımız ile başladığımız yolculuğumuzda, bugün itibarıyla hayat dışı, hayat ve reasürans alanındaki lisanslarıyla, hem bireysel hem de kurumsal müşterilerine sigorta çözümleri sunan ve tüm süreçlerinde merkezine müşteriyi alan bir anlayışla hizmet veren bir platformuz. sigortaladım.com’da başta trafik, kasko, konut ve sağlık sigortası branşlarında olmak üzere bireysel müşterilerimizin bütçesine ve ihtiyacına en uygun sigorta tekliflerini, online olarak 22 farklı sigorta şirketi üzerinden, karşılaştırmalı olarak inceleme ve satın alma imkanı sağlıyoruz. Ayrıca 444 9 832 numaralı çağrı merkezimizde çalışan yetkili ve konusunun uzmanı danışmanlarımız ile sigorta ürünleri ile ilgili her türlü sorunuzu yanıtlıyoruz. Bir hasar olması durumunda ise 7/24 yine aynı numaradan müşterilerimize destek vermeye devam ediyoruz.

Doğru Bilgiyi Şeffaf ve Tarafsız Biçimde Sunuyoruz

Kuruluş misyonumuz, doğru bilgiyi şeffaf ve tarafsız biçimde sunarak pratik bir şekilde müşterilerimize hizmet vermek. Biz de bu hedefimizi ve her geçen gün çok daha iyi müşteri memnuniyeti yaratma gayemizi gerçekleştirebilmek adına sıkı bir şekilde çalışıyoruz. Bunun yanı sıra, reasürans tarafında Türkiye’de ve dünya genelinde uluslararası standartlarda hizmet veren, bağımsız uluslararası derecelendirme kuruluşları tarafından yüksek kredi notları olan ve finansal açıdan güçlü reasürörlerle ihtiyarı reasürans ve özel ürün çalışmalarımız ile ulusal ve uluslararası birçok firmaya brokerlik hizmeti veriyoruz.

Hem Bireysel Hem Kurumsal Sigorta Çözümleri Üretiyoruz

Hem bireysel hem de kurumsal sigorta çözümleri üreterek sektöre farklı bir bakış açısı getirmeyi hedefleyen şirketimizin sermaye olarak arkasında kendi faaliyet alanlarında global güç olmayı başarmış şirketler yer alıyor; uluslararası alanda test, denetim, belgelendirme ve eğitim hizmetleri veren Almanya merkezli TÜV SÜD, 300’ün üzerinde şirketi ve 20 bini aşkın çalışanı ile 7 sektörde faaliyet gösteren Türkiye’nin önde gelen şirketlerinden DOĞUŞ GRUBU ve Londra merkezli, dünyanın en büyük fon şirketlerinden biri ve bir sermaye kuruluşu olan BRIDGEPOINT bulunuyor.

Her Noktada Değer Katıyoruz

Firma olarak rakiplerinizden hangi yönleriniz ile ayrılıyorsunuz, müşterilerin sizi tercih etmesindeki sebepler nelerdir?

sigortaladım.com olarak, teknoloji odaklı hizmet anlayışımızla müşterilerimizi sigorta ürünleri hakkında bilgilendiriyor, onlara ihtiyaçlarına yönelik ürünleri istedikleri detay ve özet bilgiler ile karşılaştırmalı olarak sunuyor ve seçtikleri ürünü hızlı ve pratik şekilde almalarını sağlıyoruz. Diğer yandan kurumsal sigorta çözümlerimizle, iş ortaklarımızla değer yaratan birliktelikler kuruyoruz. Güçlü insan kaynağımız ve teknolojik altyapımız sayesinde, müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda, risk danışmanlığından sigorta ürünleri için ihtiyaç tespitine, doğru ürünün doğru teminatlarla sağlanmasından hasar yönetimine kadar her noktada değer katmayı hedefliyoruz.

Hedefimiz Türkiye’nin İlk Akla Gelen Dijital Sigorta Platformu Olmak

sigortaladım.com’un kuruluşunun 4. yılında, yeni kurumsal kimliğimiz ve web sitemiz ile hedefimiz Türkiye’nin ilk akla gelen dijital sigorta platformu olmak. Bu noktada çok doğru bir zamanda, önemli bir altyapı yatırımı yaptık. Türkiye’nin genç nüfusunun ülkedeki sigortacılık anlayışını kısa zamanda değiştireceğine ve sektörün dijitalleşme hızının ivmeleneceğine inanıyoruz. Hedefimiz, dijital dönüşüme katkı sağlayan yenilikçi ve öncü bir marka olmak. Bir diğer hedefimiz de gerek kurumsal gerekse de bireysel müşterilerimize sadece klasik sigorta ürünleri ile değil yeni normal dediğimiz dönemin müşteri ihtiyaçlarına yönelik yenilikçi ürünlerle farklı bir sigorta deneyimi sunmak. Sigorta sektöründe doğru bilginin kaynağı olması vizyonuyla yenilediğimiz platformumuzda, temel amacımız yalnızca online olarak karşılaştırmalı teklif sunmak değil. Aynı zamanda tüketiciye ‘Sigortana İyi Bak’ diyoruz. Sigorta alacakların bu alanda bilgilenmesini, ihtiyacına en uygun doğru ürünü almasını, tarafsız ve şeffaf bilgiler ışığında doğru tercih yapmasını sağlamayı hedefliyoruz.

KOBİ İşyeri Paket Sigortaları

KOBİ’lere yönelik sigorta paketleri ve avantajlarımız neler?

sigortaladım.com olarak bireysel müşterilerimizin sigorta ihtiyaçlarını en uygun teminat ve fiyat dengesi ile karşılarken, diğer yandan Türkiye’de faaliyet gösteren yaklaşık 3 milyona yakın küçük ve orta ölçekli işletmelerin sigorta ihtiyaçlarında da onlara özel çözümler sunmaktayız.  Hemen her türlü sektörde faaliyet gösteren KOBİ’lerin işyerlerini ve işyerleri içerisinde bulunan her tür muhteviyatı, ihtiyaçlarına paralel şekilde oluşturacağımız poliçe kapsamında meydana gelebilecek kaza ve hasarlara karşı koruyan KOBİ İşyeri Paket Sigortaları ile amacımız, bu işletmelerimizin risklerini minimuma indirerek, faaliyetlerini sürdürmelerini sağlamak. İşletmelerimizi bu sigorta kapsamında yaşanma ihtimali olan yangın, deprem, fırtına, dolu ve sel gibi doğal afetler, hırsızlık, taşıt çarpması gibi durumların yanı sıra, iş durması, kira kaybı ya da iş yeri değişikliği masrafları gibi birçok alanda sigortalamakta ve bu sayede maddi kayıplarını en aza indirmekteyiz.

KOBİ’leri Sigorta Konularında Bilinçlendiriyoruz

Bugün Türkiye’deki işyerlerinin sigortalanma oranı sadece %20’ler seviyesinde. Hedefimiz Türkiye’de faaliyet gösteren KOBİ’lerimizi sigorta ürünleri hakkında bilinçlendirmek ve ihtiyaçlarına en uygun sigorta paketlerini oluşturarak, yıllar süren çabalar sonucu oluşan birikimlerin bir anda yok olmamasını sağlamak.

KOBİ Çalışanlarına Özel Sağlık Sigortaları

sigortaladım.com olarak KOBİ’lerin herhangi bir teminata bağlanmamış vadeli satışlarından doğan alacaklarının ödenmeme risklerini karşılayan sigorta ürünlerinden, KOBİ çalışanlarına özel sağlık sigortalarına, işletmelerde bulunan nakit paraları ve kıymetli evrakları güvence alan teminatlara kadar geniş yelpazede sunduğumuz ürün ve hizmetlerimizi, alanında son derece deneyimli ekibimiz ile işletmelerimize aktarıp, ihtiyaçlarını doğru tespit edip, en uygun teminat içeriklerini oluşturmaktayız.

KOBİ’lerimize Hasar Danışmanlığı Hizmeti Veriyoruz

KOBİ müşterilerimize özel hizmet veren sigortaladım.com kurumsal ekibimiz, sadece satış anında değil, herhangi bir hasar anında da işletmelerimizin karşı karşıya kaldığı hasarların en hızlı şekilde çözümlenmesi için KOBİ’lerimize hasar danışmanlığı hizmetini de vererek, sektördeki önemli bir eksikliği de gidermektedir.

ÖZEL HABER

Ahmet Doğan-KOBİ LİFE

HABERE_YORUM_YAP

HABERE_YAPILAN_YORUMLAR

HIC_YORUM_YAPILMAMIS