HABER_DETAY

Haziran 24, 2019 8:36 am

Emlakjet, Jet Hızıyla Ev Sahibi Yapmaya Devam Ediyor!

Emlakjet, Jet Hızıyla Ev Sahibi Yapmaya Devam Ediyor!

Emlakjet 400 Bin Kişiyi Hayallerindeki Eve Kavuşturdu

 

Emlakjet, Jet Hızıyla Ev Sahibi Yapmaya Devam Ediyor!

 

 Yeni nesil emlak bulma sitesi Emlakjet.com konut arama sektörüne getirdiği yenilikler ile dikkat çekmeye devam ediyor. 2018 yılında 100 bin adet satılık ve 300 bin adet kiralık konutu ev arayan tüketiciler ile buluşturdu.

 

Yeni nesil emlak bulma sitesi Emlakjet, sektörü yeniliklerle geliştirmeye devam ediyor. Kurulduğu günden bugüne emlak seri ilan sektöründe lider olma vizyonuyla hareket eden Emlakjet, 2018 yılında 100.000 adet satılık konut ve arsa ile 300.000 adet kiralık konutun sahipleri ile buluşmasına aracı oldu. Ev arayan vatandaşların hayallerindeki evi bulmalarını kolaylaştıran, müşteri odaklı bir çok yenilikçi ürün ve hizmet ile sektörde farklılaşan Emlakjet, google benzeri arama deneyimiyle ön plana çıkıyor. Satılık ev ya da kiralık ev arayan vatandaşların ilk tercihleri arasında yer alan Emlakjet, yenilikçi ürünleri sayesinde daire arayan vatandaşların, tercih etmeyi düşündükleri konutları başka konutlarla karşılaştırma imkanı sunuyor. Site içerisinde yer alan bölge raporları ile konut arayan vatandaşlar, konutun yer aldığı il ya da ilçedeki demografik özellikler ve emlak piyasası hakkında bilgi sahibi olabiliyor.

 

 

“Özellikle büyük şehirlerde herkes toplu taşımaya yakın ev arıyor”

 

Konut arayan vatandaşların en çok kullandığı özelliklerden biri olan ‘Yakınında Ara’ özelliği ile de dikkatleri üzerine çeken Emlakjet, tüketicilerin okul, hastane, AVM, metro gibi noktalara yakın evleri bulmak isteyen hayalindeki evi arayan vatandaşlara doğru seçimi yapmaları için kolaylık sağlıyor. Bu rakamlarla ilgili yorum yapan Emlakjet CEO’su Tolga İdikat , “Emlakjet olarak ev arayanlar için geliştirdiğimiz yenilikçi çözümler kadar, profesyonel gayrimenkul danışmanları için geliştirdiğimiz dijital asistan hizmeti sunan ‘Jethat’ teknolojisi ile, her ofis kaç çağrı almış takip edip bunu da şeffaf bir şekilde müşterilerimize raporluyoruz. Sektörde bunu yapabilen tek oyuncu biziz. Jethat teknolojisi sayesinde ofislere giden arama sayısını takip edebiliyoruz, yaptığımız anketlerle de bu çağrıların ne kadarı işleme dönüyor ölçebiliyoruz. Böylece tüketicilerin davranışları ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz edip işimizi geliştirebiliyoruz.

 

“Emlakjet’e gerçekten emlak arayan, ciddi alıcılar giriyor. 2.2 milyon çağrı 400Bin işlem ile sonuçlandı!”

 

Rakamlarımız 2018 yılında tam 2.2 milyon çağrıyı 15 binden fazla üye gayrimenkul danışmanımıza gönderdiğimizi, ve bu çağrıların da 400 bin kadarının satılık veya kiralık olarak işleme döndüğünü gösteriyor.  Müşteri talebinin ise özellikle yükselen konut kredi faiz oranları ve belirsiz döviz kurları sebebiyle satılıktan kiralık yönüne yöneldiğini gösteriyor.

 

Dönem verimlilik dönemi olduğu için, müşterilerimize şeffaf, sürekli ve net performans takibi yapabildikleri dijital çözüm ortakları ile ilerlemelerini tavsiye ediyorum. Emlakjet olarak vizyonumuz emlak arayan son tüketicileri memnun etmek, bu sırada da profesyonel emlak danışmanlarına ölçülebilir, şeffaf ve tabi ki yüksek değer üretmek. Çalışmalarımıza bu bilinçle devam edeceğiz” açıklamasında bulundu.

HABERE_YORUM_YAP

HABERE_YAPILAN_YORUMLAR

HIC_YORUM_YAPILMAMIS