Haber Detayı

Ekim 17, 2018 2:12 pm

DEVANCO, dünya kesici takım sektörüne yenilikler kazandırıyor!

DEVANCO, dünya kesici takım sektörüne yenilikler kazandırıyor!

Avrupa piyasasında enerji ve metal sektöründe devleşen DEVANCO her yıl bünyesine yeni markalar katarak ürün yelpazesini genişletiyor. Avrupa’da satın alımlar yapıp Avrupa’daki büyüme hedeflerini gerçekleştiriyor. Sektörün en büyük ve en teknolojik üretim sahalarından biri olmaya aday yeni fabrika, faaliyete geçmek için gün sayıyor. Üretim hacminin ve ürün çeşitliliğinin yüksek ivmeyle arttığı 2018 yılında olduğu gibi 2019 yılında da istisnasız yakalanan başarıyı hedeflendiğinden daha çabuk yakalanacağına inanıyor. Devanco’nun elindeki veriler de bu inancı doğrular nitelikte ilerliyor.  Başarı sektöre verilenler ile ölçülür.  DEVANCO yılardır dünya kesici takım sektörüne yenilikler kazandırıyor, işin en iyisini yaparak değer katmaya çalışıyor. İşte bu sayede sektörün öncü firmalarından biri haline geliyor.

DEVANCO artık Türkiye’de. Dünyadaki gücünü Türkiye’ye aktarmak için burada. Partnerlerine rekabet gücü kazandırmak, kalite seviyesini arttırmak, doğru ürün kullandırmak ve maliyetlerini düşürmek için burada yerini alıyor. Avrupa, Uzakdoğu, Asya pazarından sonra şimdi de Türkiye pazarında kesici takım ve teknik hırdavat sektörüne girerek bu sektörde geniş ithalat ve pazarlama ağı bulunduruyor.
Avrupa kalitesini en uygun fiyatlarla tam donanımlı mühendislik çözümleri ve teknik bilgi desteği ile müşterilerine  sunuyor.

Devanco firması TÜRKİYE DİSTRÜBİTÖRLÜKLERİ
LABOR DELİCİ VE KESİCİ TAKIMLAR-MANYETİK MATKAP ÜRÜNLERİ-www.laborholland.nl
PHANTOM KARBÜR DELİCİ VE KESİCİ GRUPLARI-www.phantom.nl
BGS ÇEKİÇ GRUPLARI- www.bgstechnic.com
INTERNATIONAL TOOLS -www.vanommen.nl
MESSZEUGE ÖLÇÜ ALETLERİ- www.mib-messzeuge.de
BEVEL TOOLS-KAYNAK AĞZI AÇMA –PAH KIRMA MAKİNELERİ-www.beveltools.nl
HMT HOLE MAKER TECHNLGY-HIZLI METAL İŞLEME İNNOVASYONU www.holemakertechnology.com/

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.