Haber Detayı

Kasım 8, 2018 6:55 am

Astor Konveyör; Kaba Talaş Konveyörü

Astor Konveyör; Kaba Talaş Konveyörü

Astor Konveyör , talaşlı imalat sektörünün ihtiyaçları doğrultusunda çözüm sunan makinelerin tasarımını ve imalatını yapmaktadır. Ürünleri, talaşlı imalat sonrası oluşan atık talaş ve kesme yağının taşınmasını, aynı zamanda geri kazanılmasını sağlamaktadır.
Ürünler arasında;
Konveyörler, Santrifüj Sistemleri, Seperatörler ve Tünel Tipi İndüksiyon Ocağı Parça Yükleme Üniteleri yer almaktadır.
Firmalara özel tasarımlar yapabilmekte ve merkezi çözümler sunmaktadır.. Her marka CNC tezgâha uygun talaş konveyörü imalatı ve merkezi talaş taşıma &filtrasyon hatları kurmaktadır.
Modern bir makine parkına sahip olan fabrikada; üretimde kalite ve kontrolde süreklilik hâkimdir.
Müşteri memnuniyetini temel ilke edinmiş olan firma, üretimini yaptığı tüm makinaların yedek parça, teknik destek ve servisiyle, satış sonrası hizmetlerini deneyimli kadrosuyla sizlere sunmaya devam etmektedir.

KABA TALAŞ KONVEYÖRÜ

Uzun-sarmal talaşa uygun tip palet kullanılmaktadır. Yoğun talaş çıkartan işleme merkezlerinde ve temiz sıvı ihtiyacı olmayan ünitelerde kullanılması tavsiye edilir. İnce talaşlı imalatlarda kullanılması tavsiye edilmez.

DİP KAZIMALI TALAŞ KONVEYÖRÜ

Kazıyıcılı tip palet kullanılmaktadır. Temiz sıvı ihtiyacı fazla olmayan tezgahlarda ve yoğun talaş çıkartan işleme merkezlerinde kullanılması tavsiye edilir. Kaba talaşlı imalatlarda kullanılması tavsiye edilmez. Kazıyıcılı tip konveyörler işleme merkezlerindeki sıvı tankı içerisine monte edilerek kullanılabilir.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.