Haber Detayı

Kasım 15, 2018 2:21 pm

APACK ülkeye değer katan çözümler sunmaya devam ediyor!

APACK ülkeye değer katan çözümler sunmaya devam ediyor!

APACK çağdaş koşullarda gıda ambalaj makineleri, gıda ambalajı üzerine çözüm ve teknoloji üretip, hem vatanımızda hem de yabancı ülkelerde yüzlerce firmaya makine, ambalaj filmi ve hizmet desteği veren bir firmadır. APACK bütün ürünlerini ve hizmetlerini, müşterilerinin isteklerine ve ihtiyaçlarına göre düzenleyerek sunar. Ambalaj çözümleri üretirken, gıdaları tamamen doğal hallerinde, mümkünse katkısız olarak işlenmesi firmanın temel ilkesidir. Gerek standart gerekse ihtiyaca göre tasarlanan binlerce çeşit porsiyon ambalaj kullanılmaktadır. Gıdaların özelliklerine göre kullanım alanı değişen yüzlerce çeşit tabak ve fonksiyonel üst film materyalinden yararlanılmaktadır.

APACK yılların bilgi ve deneyimiyle kendi tasarladığı makineleri, en küçük parçasına kadar kendi imal etmektedir. Üretilen bütün makineler uluslararası standartlara ve sertifikalara sahiptir. APACK özellikle hazır yemek, unlu mamuller, donmuş gıda, salata/sebze, deniz ürünleri, et ürünleri, sous-vide, süt ürünleri, kurutulmuş gıdalar, kuru yemiş ve tatlı ambalaj hatlarında ve ambalaj tekniklerinde önemli referanslara sahiptir.

 

APACK, günümüz koşullarında gıda ambalajı üzerine ambalaj makineleriambalaj çözümleri ve ambalaj teknolojileri geliştiren ve üreten genç ama dinamik bir firmadır. Ambalaj çözümleri üretirken ilk hedef, gıdaları tamamen doğal hallerinde, mümkünse katkısız olarak işlenerek ambalajlanmasıdır.  Beslenme konusunda işin püf noktası olarak temiz gıda temel alındı. Müşter ile masaya oturulduğunda herşeyden önce onların isteklerini,  taleplerini ve beklentileri tam anlamıyla tahlil ediliyor. Ondan sonra ürüne göre mümkün olan en uzun raf ömrünü sağlayacak tekniklerle ve olabilecek minimum maliyette  çözümler üretiliyor. Binlerce çeşit ambalaj modeli, kullanım alanı değişen yüzlerce çeşit tabak ve fonksiyonel üst film materyalimiz var.

Dünyadaki gelişmeleri izlerken, APACK   ihtiyaçları doğrultusunda yeni teknolojiler geliştiriyor. Yıllardır  bilgi ve deneyimlerini kullanarak kendi tasarladığı makineleri, en küçük parçasına kadar yine kendi imal ediyor. Ürettiği bütün makineler uluslararası standartlara ve sertifikalara sahiptir. APACK isminin arkasında 25 yıllık bir deneyim yatıyor. Hem Türkiye’de hem de yabancı ülkelerde pek çok seçkin firmaya makine ve hizmet desteği veriyor. Biz ürünümüzü teslim ettikten sonra yatırımcıyı ve üreticiyi kaderiyle, sorunlarıyla baş başa bırakmıyor.

Tüm dünyada yüzlerce bilim adamı ve teknik eleman ile işbirliği içinde olarak çalışıyor. Bilimsel araştırma kuruluşlarıyla, üniversitelerle ve laboratuarlarla işbirliği yaparak uzun soluklu AR-GE  çalışmalarına imza atıyor.

Bütün bu bilgi ve becerileri Avrupa, Amerika, Afrika, Uzakdoğu, Ortadoğu, Türki Cumhuriyetler ve Balkanlarda 50 den fazla ülkeye taşıyor.

 

 

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.