Haber Detayı

Kasım 8, 2018 12:02 pm

Alpet Binek Araç Motor Yağları

Alpet Binek Araç Motor Yağları

Alpet Binek Araç Motor Yağları, sağladığı üstün performans ve benzersiz korumayla benzinli, dizel ve LPGli aracınız için özel olarak geliştirilmiştir. Madeni yağ üretim teknolojisinin geldiği son noktada sentetik baz yağlar ve performans katkıları ile tüm araç üreticilerinin standartlarını fazlasıyla karşılayacak şekilde üretilmiştir.

ALPET CRONOS LDI 0W-30 yüksek performanslı motorlar için yeni nesil tam sentetik yağ teknolojisi ile özel olarak Mercedes Benz, BMW ve VW gibi en önemli araç üreticilerinin spesifikasyon taleplerini karşılamak üzere geliştirilmiş, uzun yağ değişim periyotları sağlayan üstün özellikli bir üründür. Yüksek performanslı motorlarda sağladığı üstün koruma ile birlikte önemli ölçüde yakıt tasarrufu sağlar.

• Modern motorlar için özellikle gereklilik arz eden yüksek yağlayıcılık özelliği sayesinde motor içi sürtünmeleri azaltarak motorun gücünü artırır ve korur.
• Uzun yağ değişimi periyotlarında benzersiz ve üstün dayanıklılık sağlar.
• Modern araç üreticilerinin yüksek performansa dayalı gelişmiş standartlarını karşılar.
• Yüksek sıcaklıklara ulaşılan zorlu koşullarda, benzersiz özellikli motor parçaları üzerinde üstün koruma sağlar.
• Yeni nesil yüksek performanslı yağ teknolojisi sayesinde sıradan yağlara göre çok daha üstün bir performans gösterir.

 

Protector MLX Serisi

ALPET PROTECTOR MLX Serisi ürünler, orta devirli deniz dizel motorlarında ve enerji üretim sistemlerinde kullanılmak üzere yüksek kaliteli mineral baz yağlar ve özel katık paketlerinin kombinasyonu ile üretilen dizel motor yağlarıdır. Özellikle trunk piston tip ve crosshead tip deniz dizel motorlarında, yüksek oranda kükürt içeren ve düşük kaliteli yakıtların kullanıldığı durumlarda oluşabilecek sorunların üstesinden kolaylıkla gelebilecek şekilde özel olarak formüle edilmişlerdir. Karterdeki yağa, yakıt karışımından şüphelenilmesi gereken durumlarda ve düşük yağ tüketimli dizel motorlarda karşılaşılabilecek sorunları giderebilmek için konvansiyonel dizel motor yağlarına nazaran daha yüksek performans gösterirler.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.