TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
382 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: YETKİLİ
  • ADRES: Büyükdere Cad. No: 62 Lale İş Merkezi Kat:4 Mecidiyeköy / İstanbul
  • TELEFON: 0 (212) 347 8989
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 09:00 - 18:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Fikri ve Sınai Mülkiyet alanında yetişmiş uzman kadrosu ile TÜRKİYE PATENTLE KALKINACAK ilkesinden yola çıkarak hizmet sunan ADRES PATENT LTD. ŞTİ marka, patent, faydalı model, endüstriyel tasarım, telif hakları konularında uzman, Türk Marka ve Patent Kurumu’na kayıtlı patent ve marka vekili olan Av. Ali YÜKSEL, Av. Hilmi ÖZALP ve Av. Ali ÇAVUŞOĞLU tarafından 2000 yılında İstanbul’da kuruldu.
Merkezi İstanbul – Mecidiyeköy’de bulunan firmamızın Ankara Bölge Müdürlüğü’nün yanında İzmir, Denizli, Anadolu Yakası-Kozyatağı, İkitelli ve Gebze’de Bölge Müdürlükleri ve Londra’da şubesi bulunmaktadır.
Adres Patent, tüm merkezlerinde Türk Patent ve Marka Kurumu nezdindeki işlemleri büyük bir titizlik ve itina ile yürütmektedir ve bölge müdürlüklerimizin yanında diğer illere yönelik özel çalışmalarımızla da Türkiye genelinde hizmet sunmaktayız. Aynı zamanda yurtdışı tescil departmanımız ile dünyanın yaklaşık 200 ülkesindeki partnerlerimizin Türkiye’deki işlemlerini takip ediyoruz. Bu partnerlerimiz aracılığıyla da ülkemizdeki ihracatçı firmaların yurtdışındaki tescil işlemlerini gerçekleştiriyoruz.
marka, patent, faydalı model, endüstriyel tasarım

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.